شبکه نتفلیکس بالاخره تاریخ اکران فیلم بریکینگ بد (breaking bad) را اعلام کرد. خوشبختانه قرار نیست مدت زیادی به انتظار بنشینیم. بریکینگ بد که عنوان ال کامینو (El Camino) را هم به دنبال می کشد، در پاییز همین امسال منتشر خواهد شد. خوب ظاهراً باید دوباره سراغ آرشیو قدیمی فیلم و سریال ها برویم و مروری کوتاه بر آن چه در 5 فصل آن گذشت، داشته باشیم.

تاریخ انتشار و عنوان رسمی فیلم بریکینگ بد هر دو در اولین تیزری که منتشر شده اعلام شده است (تیزر را در انتهای مطلب تماشا کنید). همان طور که در این تیزر مشخص است، اسکینی پیت (با بازی چار بیکر) در این فیلم حضور خواهد داشت. البته بریکینگ بدون حضور جسی پینکمن (با بازی آرون پال) بی معنی خواهد بود! این تیزر بازجویی پلیس ها از اسکینی پیت را نشان می دهد که محل جسی پینکمن را از او می خواهند.

در سریال بریکینگ بد، آخرین بار پینکمن را در حالی دیدیم که به سمت محلی نامشخص حرکت رانندگی می کرد. ممکن بخش <<ال کامینو>> در عنوان فیلم که به معنی <<راه>> است به همین موضوع پیدا کردن جسی اشاره داشته باشد. هر چند احتمال دو پهلو بودن عنوان بیشتر است! در این صورت ممکن است منظور ماشین شورلت ال کامینو باشد که احتمالا نقش مهمی در فیلم دارد. چون این دقیقاً همان ماشینی است که جسی در آخرین قسمت سوار آن می شود!

به نظر می رسد نتفلیکس در رقابت شدید با دیزنی پلاس است. به خصوص که انتشار تیزر از سوی نتفلیکس دقیقا یک روز بعد از آن که دیزنی پلاس سریال هایش را معرفی کرد، اتفاق افتاده و این نمی تواند صرفا اتفاق باشد. به هر حال حقیقت مسلم این است که این روزها غول های سرویس های استریمینگ حسابی به جان هم افتاده اند و ما در این میان با انبوهی از خبرهای مختلف فیلم و سریال احاطه شده ایم و تقریباً هر خبر دیگری در میان خبرهای جدید سیما گم می شود!

فعلاً فقط نام آرون پال و چار بیکر در فیلم بریکینگ بد دیده می شود و مشخص نیست چه افراد دیگری در این سریال حضور دارند. از آن جا که کاراکتر والتر وایت (با بازی برایان کرانستون) در آخرین قسمت از سریال بریکینگ بد کشته شد، نمی توان امید زیادی برای بازگشت او بر روی صحنه داشت. ولی شاید در فلش بک هایی در این فیلم، دوباره والتر وایت را ببینیم. اگر هم این طور نباشد، امیدوارم جسی حداقل اسم والتر را به زبان بیاورد! این حداقل انتظار طرفداران خواهد بود که به نظر می رسد حتما رعایت شود.

آلبرت هیوز وظیفه کارگردانی بازسازی فیلم The Fugitive را بر عهده گرفت

سریال The Simpsons قرار نیست به این زودی به پایان برسد

فیلم Inferno نیل بلومکمپ و حضور تیلور کیچ در آن

بازیگر سریال Mindhunter به جیسون استاتهام در فیلم Cash Truck پیوست

ریچل وایس نقش الیزابت تیلور را در فیلم A Special Relationship ایفا می‌کند

فیلم بریکینگ بد پاییز امسال اکران می‌شود

فیلم ,بریکینگ ,سریال ,جسی ,تیزر ,بازی ,در این ,بریکینگ بد ,فیلم بریکینگ ,که به ,می شود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ورزش 90 خلاصه داستان سریال ها و فیلم ها melika21 رایگان مووی گروه تئاتر تاخت روان bimico سبزسبز pikasohonarjo دانلود کتاب تاریخی