هولت مک کالانی، بازیگر سریال Mindhunter دومین بازیگری است که به جمع بازیگران فیلم Cash Truck به کارگردانی گای ریچی، اضافه خواهد شد.

ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گای ریچی و جیسون استاتهام در یک اثر جدید با هم دوباره همکاری کنند. گای ریچی در همکاری دوباره با استودیوی فیلمسازی میرامکس (Miramax) وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه بازسازی آمریکایی یک فیلم فرانسوی دلهره آور به نام فیلم Le Convoyeur را بر عهده گرفته که هنوز نام نسخه آمریکایی فیلم مشخص نشده است. همچنین جیسون استاتهام قرار است پس از سال ها دوباره با ریچی در این پروژه همکاری کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به این پروژه اضافه شده است.

هولت مک کالانی، بازیگر سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)، به جمع بازیگران فیلم Cash Truck (کامیون حمل پول) اضافه شده و قرار است نقش اصلی دیگر فیلم و نقش مقابل استاتهام را در این فیلم بازی کند.

مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Cash Truck (کامیون حمل پول) از ماه آینده در لندن آغاز و سپس به لس آنجلس انتقال خواهد یافت. استاتهام قرار است نقش شخصیتی به نام H که یک شخصیت سرد و مرموز دارد، را بازی کند که برای یک شرکت با کامیون های زرهی کار می کند که مسئول جابجایی صدها میلیون دلار پول در هفته در لس آنجلس است. مک کالانی نقش شخصیت به نام بولت را بر عهده دارد که تیم حمل و نقل کامیون ها را هدایت می کند و زمانی که H وارد می شود، شاید او کسی نباشد که خودش را در ابتدا معرفی کرده است. گفته می شود که اتفاقات فیلم Cash Truck در بازه های زمانی و بین شخصیت های مختلف تغییر می کند و روایت منسجمی دارد.

فیلم The Gentlemen (آقایان) با بازی متیو مک کانهی، فیلم بعدی ریچی است که این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۴ بهمن ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده که ماه گذشته اولین تریلر این فیلم منتشر شد. مک کالانی بیشتر برای بازی در نقش ایجنت بیل تنچ در سریال Mindhunter شناخته می شود که این سریال هنوز در انتظار تمدید برای فصل سوم است. همچنین شاهد حضور او در آثار دیگری چون فیلم Sully (سالی)، فیلم Jack Reacher: Never Go Back (جک ریچر: هرگز بازنگرد) و فیلم Shot Caller (شات کالر) نیز بودیم. فیلم Cash Truck با همکاری استودیوی فیلمسازی میرامکس (Miramax) در دست ساخت است که هنوز تاریخ اکرانی ندارد و هنوز شرکتی نیز وظیفه انتشار آن را بر عهده نگرفته است.

آلبرت هیوز وظیفه کارگردانی بازسازی فیلم The Fugitive را بر عهده گرفت

سریال The Simpsons قرار نیست به این زودی به پایان برسد

فیلم Inferno نیل بلومکمپ و حضور تیلور کیچ در آن

بازیگر سریال Mindhunter به جیسون استاتهام در فیلم Cash Truck پیوست

ریچل وایس نقش الیزابت تیلور را در فیلم A Special Relationship ایفا می‌کند

فیلم بریکینگ بد پاییز امسال اکران می‌شود

فیلم ,cash ,truck ,کند ,سریال ,مک ,cash truck ,فیلم cash ,سریال mindhunter ,جیسون استاتهام ,این فیلم ,بازیگر سریال mindhunter ,cash truck کامیون ,فیلمسازی میرامکس miramax ,استودیوی فیلمسازی میرامکس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
شامان؛ سرزمین نوشتن زندگی زیبای رهبری دعای قوم بنی اسرائیل برای فرج حضرت موسی...!!! baxfilm دولت‌خانه درس یازده راه تنددرستی فون پلاس مجموعه فیلم های ترسناک staresoheilq نکس فیلم