شرکت برادران وارنر اعلام کرد که آلبرت هیوز قرار است وظیفه کارگردانی بازسازی فیلم The Fugitive را بر عهده داشته باشد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کارگردان بازسازی فیلم The Fugitive (فراری) انتخاب و معرفی شده است. طبق خبری ددلاین منتشر کرده، آلبرت هیوز، کارگردان آثاری چون فیلم The Book of Eli (کتاب ایلای)، فیلم Alpha (آلفا) و فیلم From Hell (از جهنم)، پس از توافق با شرکت برادران وارنر وظیفه کارگردانی بازسازی این فیلم اکشن دهه ۹۰ میلادی را بر عهده گرفته است. این فیلم اکشن نیز در واقع اقتباسی از یک سریال تلویزیونی بود که در ۱۹۶۳ به روی آنتن رفته بود. برایان توکر، نویسنده فیلمنامه فیلم Broken City (شهر ویران)، نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه بازسازی فیلم The Fugitive را بر عهده خواهد داشت و اریک فیگ نیز به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد.

اندرو دیویس وظیفه کارگردانی فیلم The Fugitive را بر عهده داشت که این فیلم در سال ۱۹۹۳ به روی پرده های سینما رفت. در این فیلم اکشن شاهد حضور بازیگرانی چون هریسون فورد، تامی لی جونز و مارک دیمون اسپینوزا، بودیم. فیلم The Fugitive داستان همسر دکتر ریچارد کمبل را دنبال می کند که توسط مردی که یک دست مصنوعی داشته، به قتل می رسد. دکتر مورد سوظن قرار می گیرد و بر اساس شواهد موجود، به اتهام قتل همسرش به اعدام محکوم می شود. در زمان انتقال او با چند محکوم به یک زندان دیگر موفق به فرار می شود. او ظاهر خود را تغییر می دهد و در قسمت توانبخشی بیمارستان به مطالعه پرونده بیماران معلول می پردازد تا راز این قتل را فاش کند.

همچنین فیلم The Fugitive توانست نامزد هفت جایزه اسکار از جمله جایزه بهترین فیلم سال شود و در نهایت تامی لی جونز موفق شد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کند. سریال The Fugitive نیز در ۴ فصل و ۱۲۰ قسمت تولید و از شبکه ABC طی سال های ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۷ منتشر شده بود. بااین حال، اطلاعات جدیدی از بازسازی فیلم The Fugitive در دسترس نیست و حضور هیچ بازیگری نیز در این پروژه اعلام نشده است و همچنین این فیلم هنوز تاریخ اکرانی نیز ندارد.

آلبرت هیوز وظیفه کارگردانی بازسازی فیلم The Fugitive را بر عهده گرفت

سریال The Simpsons قرار نیست به این زودی به پایان برسد

فیلم Inferno نیل بلومکمپ و حضور تیلور کیچ در آن

بازیگر سریال Mindhunter به جیسون استاتهام در فیلم Cash Truck پیوست

ریچل وایس نقش الیزابت تیلور را در فیلم A Special Relationship ایفا می‌کند

فیلم بریکینگ بد پاییز امسال اکران می‌شود

فیلم ,the ,fugitive ,بازسازی ,نیز ,وظیفه ,فیلم the ,the fugitive ,بر عهده ,این فیلم ,بازسازی فیلم ,وظیفه کارگردانی بازسازی ,شرکت برادران وارنر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
مطالب اینترنتی frektalebaranc راین ملودی مطالب اینترنتی مگا فیلم مطالب اینترنتی تمدید مهلت ثبت نام مرزنشینان تا اخر سال 1396 مطالب اینترنتی filmslover مطالب اینترنتی